sty 05 2009 Popfax leader uslugi faksu przez internet...
Komentarze: 2

Warszawa, 17 styczen 2007, POPFAX, firma francuska proponujaca uslugi faksu przez internet rozpoczyna swoja dzialalnosc na polskim rynku majac jako ambicje stac sie ogolnym leaderem faksu przez internet.

 

Model zapoczatkowany we Francji rozwinal sie szybko w Europie, firma potrafila przekonac do siebie wiele dziesiatek milionow abonentow z 22 panstw na swiecie, przez swoja agresywna pozycje dotyczaca cen et jakosci uslugi zaadoptowana dla uslug profesionalnych. POPFAX ma za cel rozwiniecie sie w nowych strefach geograficznych : otwarcie dzialalnosci w Azji srodkowej i rozwiniecie jej na amerykanskim kontynencie.

 

Usluga faks przez internet pozwala zastapic maszyne faks i linie telefoniczna do wysylania i odbierania faksow. POPFAX udostepnia kazdemy klientowi numer lokalny i osobisty w takim stopniu jakby dysponowal linia telefoniczna. Kazdy fax wyslany na ten numer jest odebrany przez email lub na konto on line (www.popfax.com).

W przypadku wysyłki faksów, klient korzysta ze swojego konta lub swojej skrzynki email, podajac numer nadawcy oraz dokument do wysłania. Usługa nie wymaga instalowania jakiegokolwiek sprzętu lub oprogramowania, jest ona dostępna natychmiast z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Usluga dziala rowniez z kazdym dostępem internetowym, w tym nowoczesny ADSL.

 

Dzięki funkcji 'Mail2fax' możliwe jest również wysłanie tego samego faksu az do 500 odbiorców jednocześnie. Funkcja ta jest odpowiedzią na potrzeby komunikacji ze wspolnotami lub grupami odbiorców jak rowniez odpowiada ona na potrzeby kampanii marketingu.

Usluga Popfax.com jest skierowana:

do profesjonalistow w przeroznych dziedzinach uslug, rownie dobrze w dzedzinie malych i srednich przedsiebiorstw, jak rowniez bardzo malych spolek do aplikacji zawodowych (centrum telefoniczne call centers, rozpowszechnianie informacji, banki...) jak rowniez operatorow ktorzy zintegrowali usluge Popfax.com w ich osobistych ofertach do obrotu marketingowego osob ktore chca uzywac faks jako forme marketingu

Miedzy swoimi klientami POPFAX liczy sieci biur nieruchomosci i kancelarii prawnych, agencji podatkowych we Wloszech, francuskiej administracji panstwowej, operatorow telefonicznych w wielu krajach Europy oraz sieci punktow sprzedazy w kazdym z 22 krajow. Najliczniejsze sa pracownicy niezalezni, agenci handlowyi, rzemieślnicy i firmy konsultingowe, którzy widzą POPFAX jako narzędzie ułatwiające zarządzanie ich codzienna działalnościa. POPFAX pozwala im obniżyć rachunki telefoniczne, oferuje wiele korzyści, mobilność, tajemnicę handlową, brak obsługi maszyny faks. Faksy mogą być otrzymane w dowolnym momencie, nawet jeśli komputer jest wyłączony. W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi, zespół POPFAX stara się sprostać oczekiwaniom klientów poprzez oferowanie dostępnosci, jasnosci i prostoty strony internetowej. Strona internetowa jest dostępna w 19 językach, a obsługa klienta odpowiada na pytania w 7 językach.

Ponadto, POPFAX opracował ofertę wysyłania, ktora jast specjalnie przeznaczona tylko dla profesjonalistów, oraz za pośrednictwem której użytkownicy mogą wysyłać faksy bez konieczności posiadania numeru faksu POPFAX. Ta oferta jest dostępna z dowolnego kraju na świecie, bez żadnych ograniczeń.

Popfax również potrafil przekonac wiele osób, które widzą go jako środkek zmniejszajacy ich rachunki telefoniczne poprzez wyeliminowanie poświęcony faksowi linii, jak również sposób, aby pozbyć się maszyny faksu, kłopotliwego i kosztownego urzadzenia czesto nieodpowiadajacemu ich wymaganiom.

Niniejsza oferta, wylansowana przez spółkę POPESCO, jednoczącą ekspertów świata telekomunikacji i Internetu, ma zamiar ustanowić faks przez Internet dobrem szerokiego zastosowania pozwalającym każdej osobie dysponować linią do otrzymywania faksów, nawet dla użytku sporadycznego.

Średnia cena na rynku faksu przez Internet przed Popfax.com : na rynku polskim obecnych jest kilku  operatorów faksu przez Internet, którzy przyznają klientowi numer geograficzny, na który może on otrzymywać telekopie. Na dzień dzisiejszy, średnia cena miesięczna za taką usługę wynosi około 40 PLN, z wachaniami między 35 PLN a 60 PLN miesięcznie.

 

Koszt usługi Popfax.com : Numer lokalny faks (t.zn. geograficzny) z nieograniczoną liczbą otrzymywanych faksów jest dostępny za 15 PLN/miesięcznie w abonamencie na 12 miesięcy. Wysłanie kosztuje niecałe 0,20gr za stronę w kierunku najpopularniejszych przeznaczeń na świecie.

 

 

popfax : :
sisi
10 grudnia 2014, 09:47
Ciekawa usługa, w końcu fax nie jest używany jakoś często i fajnie jak można na tym zaoszczędzić
Kdetka
24 listopada 2010, 13:04
Ciekawa oferta.

Dodaj nowy komentarz